emilia blog

EMILIA LENZ-CAMACHO

Otwierając naszą działalność postawiliśmy sobie jasny cel – zaoferować naszym klientom to, co najlepsze z alpaki. Właśnie dlatego, sprowadzamy nasze produkty z pewnych źródeł, aby zapewnić Wam dobry skład i najwyższą jakość. Zaczęliśmy więc poszukiwać producentów, którzy spełnią nasze i Wasze wymagania. Artesanías Camargo są nam znane od dawna i sami używamy ich produktów. Dlaczego zdecydowaliśmy się im zaufać? Przekonajcie się sami!

INFORMACJE OGÓLNE

Artesanías Camargo to rodzinna firma, zajmująca się produkcją artykułów odzieżowych z wełny alpaki lub z jej dodatkiem. Działa już od 1981 roku w Limie, stolicy Peru. Z biegiem lat stała się jednym z czołowych eksporterów produktów z wełny alpaki.

Firma szczycie się wysoką jakością produktów i ich przywiązaniem do peruwiańskich tradycji rzemieślniczych. Wszystkie produkty są wykańczane i ozdabiane ręcznie.

Artesanías Camargo stworzyła trzy marki, które różnią się od siebie, składem, style i sposobem produkcji.

 

ALPACA CAMARGO

Alpaca Camargo jest najbardziej znaną i rozpoznawalną marką Artesanías Camargo.

W ofercie dostępne są szaliki, szale, poncza, ruany i narzutki. Wszystkie produkty charakteryzują się klasycznym designem. Dzięki temu produkty stanowią wspaniały dodatek do niemal każdego stroju!

To, co najbardziej zachwyca w wyrobach Alpaci Camargo to intensywność i różnorodność kolorów, które nigdy nie blakną.

Naturalny skład (70% wełny 30% wełny alpaki) to nie tylko niezawodna ochrona przed zimnem, ale również uśmiech w stronę środowiska.

ALLPACHU

Ciepło, miękkość i wyjątkowy design to trzy cechy, które wyróżniają produkty z linii Allpachu. Znajdziemy wśród nich szale, narzutki, poncza i koce, wykonane na krośnie tkackim i wykańczane ręcznie. W Allpachu przeważa wzornictwo geometryczne, zaczerpnięte z kultury peruwiańskiej.

Artykuły wykonane są z akrylu z dodatkiem wełny alpaki (15-30%). Dzięki temu materiał zyskuje ciepło i trwałość wełny, lecz jest miękki i przyjemny w dotyku.

HANAN ALPACA

Hanan Alpaca jest najnowszą linią Artesanias Camargo i niewątpliwie najbardziej ekskluzywną. Oferuje ona bowiem produkty wykonane w 100% z wełny baby alpaca, zarówno tkane jak i dziane. Są one ciepłe, miękkie, trwałe i przyjazne środowisku. O wyjątkowych właściwościach baby alpaca możesz przeczytać w jednym z naszych artykułów.

 

Co myślicie o wyrobach Artesanias Camargo? Jeśli chcecie przekonać się o ich wyjątkowości na własnej skórze zapraszamy do naszego sklepu. A jeśli macie sugestie i pytania czekamy na Wasze komentarze? Może chcecie by sprowadzić, któryś z produktów specjalnie dla Was?

Udostępnij