Artesanías Camargo

przez Emilia Lenz-Camacho

Artesanías Camargo to 40 lat tradycji wyrobów tekstylnych z wełny alpaki, Długoletnia tradycja i wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie stanowią sekret sukcesu ich wyrobów.

Przystanek 2 – Lima

przez Emilia Lenz-Camacho

Lima to miasto pełne historii. Pełne radości i życia. Znajdziesz tu wspaniałe zabytki, zapierające dech w piersiach widoki i posmakujesz docenianej na świecie kuchni. Odkryj z nami stolicę Peru.

Rodzina, ach rodzina!

przez Emilia Lenz-Camacho

Mówią, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Niestety nie każdy ma tyle szczęścia by zgromadzić całą rodzinę na jednej fotografii. Widzieliście kiedyś lamy i wielbłądy razem? No właśnie, a jednak to dosyć bliscy krewni.

Sekrety alpaki – wełna

przez Emilia Lenz-Camacho

Czy zastanawiałeś się kiedyś co szczególnego ma w sobie alpaka? Wszyscy ją kochają. Wszyscy o niej mówią. Jej sława rośnie z dnia na dzień. Już dziś zdradzimy Ci kilka z jej tajemnic.

Słoneczne Boże Narodzenie

przez Emilia Lenz-Camacho

Co roku, gdy nadchodzi odwilż, ze zmarzniętej ziemi przebijają się pierwiosnki, a na drzewach widać pierwsze pąki zwiastujące nadejście wiosny mój mąż wychodzi na dwór, bierze głęboki wdech i oświadcza: “Pachnie Bożym Nagrodzeniem”.