O nas

Odkrywaj, poznawaj, zdobywaj!

Odkryj z nami piękno Peru. Poznaj jego kulturę i tradycję. Zdobądź unikalne produkty tworzone z naturalnych materiałów po to by służyć i zachwycać.

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

MY I NASZE INSPIRACJE

Jesteśmy polsko-peruwiańską rodziną, która mieści w sobie dwa odległe światy. Naszą pracą na co dzień i od święta jest szukanie tego, co  nas łączy i odnajdowanie inspiracji w tym, co różni. Właśnie w ten sposób odkryliśmy, że najlepszym lekarstwem na polskie zimno jest peruwiańska alpaka, a remedium na szarą codzienność – latynoska radość życia. Inkaikus powstał po to, by się z Wami tym odkryciem podzielić. Dlatego zapraszamy Was, nie tylko do wizyty w naszym sklepie, ale również do zbadania odległego Peru, wraz z jego krajobrazem, historią i tradycją.

PERUWIAŃSKIE RZEMIOSŁO

Historia peruwiańskiego rzemiosła sięga tak daleko jak historia starożytnego państwa Inków. Naturalne materiały i techniki wyrobu stosowane są nieprzerwanie aż do dziś. Łącząc tradycję z nowoczesnością Peruwiańczycy z oddaniem i profesjonalizmem tworzą przedmioty, które zachwycają swym wyglądem i funkcjonalnością. Chcemy, by stały się one dostępne nie tylko podróżnikom, ale każdemu z Was. Dzięki naszej firmie to, co najlepsze z Peru znajdzie się w zasięgu Twojej ręki, przyozdobi twój dom i urozmaici garderobę.

INKAIKUS

Inkaikus to pierwszy sklep w Polsce, oferujący w 100% peruwiańskie artykuły. Nasz główny produkt stanowią ubrania i akcesoria wykonane z wełny alpaki. Niezastąpione jako ochrona przed zimnem mają również wiele innych zalet. Materiał nie gniecie się, co sprawia, że ich przechowywanie i przewożenie jest łatwe i wygodne. Szeroka gama kolorystyczna i wielość stylizacji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Uniwersalny krój pozwoli cieszyć się nimi na co dzień i od święta. Oprócz tego w naszym sklepie znajdziesz również liczne peruwiańskie akcesoria i gadżety.

mapa_peru

przygoda

Historia. Kultura. Tradycja. Wszystko o Peru i z Peru w zasięgu Twojej ręki.

alpaca

oferta

Szukaj. Znajduj. Poznawaj. To czego potrzebujesz, dostępne za jednym kliknięciem.

tumi

interakcja

Pytaj. Sugeruj. Inspiruj. Doskonalimy się dzięki Tobie.

Kontakt
inkaikus.pl
Kraków
e-mail: Kontakt@inkaikus.pl
telefon komórkowy: (+48)  696 787 742